ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11244446
*
nr 1124 4446
Spegel
1940-tal, 120x50
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 augusti 2017
kl 20:38:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/8 18:56:01
1
300 kr
21/8 19:34:54
2
200 kr
21/8 19:34:54
1
250 kr (Budbetjänt)
21/8 19:52:19
3
400 kr
21/8 20:26:29
2
400 kr
21/8 20:26:29
3
400 kr (Budbetjänt)
21/8 20:31:25
4
Vinnande bud
21/8 20:33:49
3
500 kr
21/8 20:33:49
4
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1124 4446
Spegel
1940-tal, 120x50
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 augusti 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/8 18:56:01 | 1 | 300 kr |
21/8 19:34:54 | 2 | 200 kr |
21/8 19:34:54 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
21/8 19:52:19 | 3 | 400 kr |
21/8 20:26:29 | 2 | 400 kr |
21/8 20:26:29 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
21/8 20:31:25 | 4 | Vinnande bud |
21/8 20:33:49 | 3 | 500 kr |
21/8 20:33:49 | 4 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23